Doprajte si dokonalý oddych: Vírivka vás zbaví stresu a poteší telo i myseľ!

Každý deň sa niekam náhlime. Do práce, s deťmi do školy či do škôlky, na záujmové krúžky… Toto tempo si často vyberá svoju daň – cítime sa vyčerpaní, bez energie, v strese a v “jednom kole”. Niet divu, že náš organizmus potrebuje vypnúť. Viete ako docieliť úplný relax tak, aby sa zregenerovalo telo i myseľ bez toho, aby ste museli niekam ísť? Riešením sú obľúbené vírivé vane. Tie dokážu v boji so stresom priam nemožné. Aké sú ich najväčšie benefity?

Vírivky vás uvoľnia a zregenerujú

Viete si predstaviť lepší večer ako vo vírivke, ktorá upokojí vaše unavené telo a dodá mu potrebnú harmóniu a pokoj? Aj doma si môžete užívať relax a uvoľňujúcu masáž. Niet nad jej zdravotné účinky – výdatne pomáha ubolenému chrbátu, odstraňuje svalové napätie, zlepšuje prúdenie krvi a v neposlednom rade pomáha aj v boji s pomarančovou pokožkou vďaka účinnej hydromasáži. Tá odbúrava tukové tkanivo a zabezpečuje dobre fungujúci krvný obeh, ktorý je pre bunkový metabolizmus a hladkú pokožku alfou a omegou.

Vírivky vás uvoľnia a zregenerujú
Vírivky vás uvoľnia a zregenerujú

Jacuzzi spája dizajn a prepracovano fungujúci systém

Dlhoročné skúsenosti a kvalita – presne to človeku napadne, keď sa povie Jacuzzi. Je len na vás, či dáte prednosť veľkoryso riešenej vírivej vani vhodnej pre viac ako dvoch ľudí alebo menšej, partnersky ladenej vírivke. Ich rozmanitosť vám dovoľuje vybrať si model tak, aby dokonale spĺňal požiadavky na priestor, tvar i samotný dizajn, ktorý čo – to prezradí aj o vás. Z množstva typov víriviek Jacuzzi si vyberie každý – či už ste fanúšikom strohých tvarov alebo klasiky. Mnohé vírivky sú vybavené audio systémom, LED podsvieteným displejom alebo Bluetooth mechanizmom, ktorý uľahčuje technickú komunikáciu.

Urobte si relaxačný večer vo dvojici

Umocniť silu vírivej vane môžete aj hrou sviečok, príjemnou harmonickou hudbou a aromaterapeutickými alebo éterickými olejmi, ktoré napomáhajú oddychu a relaxácii. Po náročnom dni niet lepšieho spôsobu, ako s partnerom vypnúť a užiť si príjemné chvíle plné oddychu a pohody.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kontrolný reťazec *