Tri najväčšie výhody súrodeneckých kočíkov: Pre tieto sa oplatí si ich zadovážiť

Súrodenecký alebo kočík pre dvojičky

Máte dve malé deti? Alebo sa tešíte z dvojičiek? Riešením je pre vás súrodenecký alebo kočík pre dvojičky, ktorý vás odbremení od starostí, ktoré bežne prichádzajú s dvomi malými deťmi a ich premiestňovaním. Prečo sa oplatí si jeden zadovážiť?

Deti máte stále pod dohľadom

Je dobré vedieť, čo robia vaše ratolesti a najlepšie je im organizovať program posvojom. Neváhajte a umiestnite ich počas prechádzky do dvojmiestneho kočíka, ktorý je maximálne praktický a urobí vám veľkú službu. Nebudete nervózne pri ich presúvaní, ani nebudete viac premýšľať, ako si vyjsť na prechádzku bez toho, aby ste stratili nervy. Ak máte dve malé deti, jedno chodiace, a druhé batoľa, prípadne dvojčatá alebo detičky v podobnom veku, stavte na praktický kočík pre dve deti. Nebudete si ho vedieť vynachváliť!

Súrodenecký alebo kočík pre dvojičky
Súrodenecký alebo kočík pre dvojičky

Praktické sú nielen vychádzky

Vďaka súrodeneckým kočíkom alebo kočíkom určeným pre dvojičky sú prechádzky pohodlné a bezproblémové. Obe deti sa vezú, nemáte problém s ich presunom a môžete sa venovať vychádzke, nákupu alebo iným činnostiam, ktoré si situácia vyžaduje. A to je pri dvoch malých deťoch  priam na nezaplatenie!

Uspávanie jedným ťahom

Potrebujete vaše deti učičíkať alebo rovno uspať kočíkovaním? Žiaden problém, so súrodeneckým kočíkom alebo kočíkmi pre dvojičky, sa vám to podarí raz – dva. Vďaka šikovným kočíkom totiž nemusíte robiť nič naviac, stále máte rovnako starostí ako s jedným dieťaťom. Pokojné kočíkovanie, ktoré pomáha so spánkom detí väčšine mamičiek, bude hračkou. Stavte na praktické kočíky a viac nebudete mať problém zabaviť dve malé deti naraz. Kočíkovanie to vybaví za vás, stačí nahliadnuť do ponuky eshopu kociky.sk a môžete si vybrať kúsok presne podľa vašich potrieb, či už zháňate kočíky pre dvojičky alebo súrodenecký kočík.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kontrolný reťazec *