Umelé kvety nielen kvôli alergikom

Žijeme v uponáhľanej dobe, ktorá kladie vysoké nároky na čas. A práve táto veličina má dopad na každú oblasť nášho života. Chceme všetko hneď, bez zložitých úkonov, však to poznáte. Žiaľ, existujú oblasti, v ktorých sa uponáhľanosť nevypláca a jednou z nich je aj pestovanie a ošetrovanie izbových kvetov. Pokiaľ sa dočkáme výsledku, ktorý by nás uspokojil vo forme krásneho kvetu, chce to čas. Kto ho nemá, hľadá náhradu a tá existuje vo forme umelého. Nie každý má to slovo rád a mnohí umelé kvety ignorujú, možno až do chvíle, kedy sú obdarovaní a to sa neodmieta. Častokrát ale musia privoňať, alebo presvedčiť sa dotykom, či daný kvet je živý, alebo umelý. Takže sa poďme pozrieť na výhody umelých kvetov.

Tých je hneď niekoľko.

Zdravotné hľadisko ocenia najmä alergici. Takmer nulová starostlivosť – polejeme iba keď si pomýlime so živými, netreba ich prihnojovať, presádzať, strihať, prežijú pád a všetkým sa darí aj v tieni a chlade. Stačí ich utrieť vlhkou handričkou, ktorou odstránime prach, alebo osprchovať. Existujú aj prípravky vo forme sprayov, po ktorých sa vráti umelým kvetom lesk. Sú vhodné na rôzne príležitosti, môžeme ich použiť k výzdobe priestorov v interiéri, dokonca aj v exteriéri.

A čo je ich hlavnou devízou, v súčastnej dobe si ich výrobcovia dajú záležať na tom, že sú vo väčšine na nerozpoznanie od svojich živých originálov.

pracovná pozícia: živnostník
firma: Dekora Poprad
odvetvie: umelé kvety (veľkoobchod)
web stránky: www.dekora.sk

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kontrolný reťazec *