SKVELÉ TV prináša radosť a inšpiráciu

SkveléTV

SKVELÉ TV je nový slovenský televízny kanál, ktorý je vysielaný nie len  v klasickej full HD kvalite, ale aj v 4K kvalite, aby si milovníci 4K televízorov prišli na svoje. Hlavnou myšlienkou nového kanála je oslava tradičných aj netradičných aktivít a záujmov, oslava nadšencov a ich kreativity.

Slovensko je plné talentovaných ľudí ktorý venujú svoj čas najrôznejšim záľubám. SKVELÉ TV chce ukázať širokej verejnosti, čomu všetkému sa ľudia venujú a čomu všetkému sa môžu diváci venovať, ako zaujímavo sa dá tráviť voľný čas, aké zaujímavé činnosti vychádzajú z našich tradícií ale aj aké zaujímavé činnosti vznikli v súčasnosti.

Človek uvidí z pohodlia svojho domova nie len tradičné remeslá ako je modrotlač, hrnčiarstvo, sklárstvo, vyrezávanie z dreva, umelecké kováčstvo a mnoho iného.

Televízny kanál SKVELÉ TV ukáže napríklad aj ako sa v bytoch maľujú 3D obrazy na steny, ako sa cvičia kone na kaskadérske výkony, ako sa cvičí jóga, vyrábajú šperky, pečú špeciality, vyrábajú nože či fujara, ako sa maľuje obraz rôznymi technikami a veľa ďalších činností.

Časť programu sa venuje aj športu ako je napríklad kanoistika, skatoboarding, wakeboard či skoky na lyžiach a snowboarde.

Nový televízny kanál bude prezentovať aktivity ktoré sú jednoducho SKVELÉ.

Ukážky relácií si môžte pozrieť napríklad TU: https://www.facebook.com/profile.php?id=100075884425344&sk=videos , ale postupne bude kanál zaraďovaný do ponúk rôznych operátorov a spoločností, ktoré ponúkajú služby dodávky televíznych kanálov.

Budeme radi, ak náš nový kanál budete môcť sledovať a ak Vám prinesie radosť. Ak poznáte niekoho, kto sa venuje zaujímavej aktivite, pošlite nám naňho kontakt. Radi sa s ním spojíme so záujmom natočiť čo robí, ako to robí a aký je výsledok. Ak sa venujete niečomu Vy a mohli by sme to natočiť, spojte sa s nami, budeme radi.

Kontakt na nás je: skveletv@gmail.com

Skvelé TV