Vyhnite sa výstavbe murovanej garáže a kúpte si plechovú! Jej výhody vás prekvapia

Chcete zaobstarať garáž, ale desí vás cena a náročnosť výstavby murovanej garáže? Dokonalým riešením sú plechové garáže. Spolu so zakúpením nového auta by bolo vhodné riešiť aj jeho umiestnenie, aby sa životnosť vozidla čo najviac predĺžila. Prečítajte si ďalšie výhody plechovej garáže.

Predtým bola ponuka plechových garáží veľmi obmedzená, dalo sa vyberať iba z nízkeho množstva dizajnov, štýlov a rozmerov. V dnešnej dobe to už tak nie je. Moderné plechové garáže prinášajú mnoho možností a výhod, ktoré vám v tomto článku priblížime.

Výhody plechových garáží

Dokonalý dizajn

Plechové garáže už dávno nie sú žiadne nevkusné búdy, opak je pravdou. Široká ponuka štýlov, farieb a designov zaručuje dokonalý vzhľad garáže. Môžete ju teda vzhľadovo zladiť s domom, terasou alebo kôlňou. Zaujme vás viac dekor dreva alebo modernej farby?

Lacnejšia alternatíva

Ako sme už spomenuli vyššie, nízka obstarávacia cena plechovej garáže patrí medzi hlavné výhody. Pri neustále narastajúcich cenách určite každý rád ušetrí a zvolí oveľa lacnejší variant garáže.

Jednoduchá montáž aj demontáž

Oproti murovaným garážam zvládnete montáž sami a nebude vás stáť veľa času. Montáž za vás samozrejme môžu urobiť aj odborníci, ktorí sa týmto montážam venujú. Vo výsledku vás montáž svojpomocne alebo od odborníkov vyjde oveľa lacnejšie ako výstavba murovanej garáže. Plechové garáže majú veľmi praktickú výhodu. V momente, keď sa rozmyslíte, že využijete plechovú garáž na inom mieste, stačí ju iba demontovať a postaviť inde. Najdôležitejším krokom je príprava plochy, na ktorej bude garáž stáť. Najlepším a najrýchlejším spôsobom je vyliatie podložia betónom. Pod betón môžete ako podklad umiestniť napríklad drevené dosky, urovnanú zeminu alebo dlažobné kocky.

Nehnijú, neničia sa

Plechové garáže sú odolné voči mnohým prírodným vplyvom. Vďaka kovovým a pozinkovaným plechom vydržia akékoľvek extrémne poveternostné podmienky, sneh alebo dážď. Drevené garáže sa často ničia kvôli vlhkosti, to však pri plechových garážach nehrozí.

Dlhá životnosť

Vynikajú aj svojou dlhou životnosťou. Môžu za to kvalitné a odolné materiály, z ktorých sú vyrobené.

Viac možností využitia

V ponuke plechových garáží môžete vyberať aj dvojgaráže, garáže s prístreškom, s dverami a pod. Z tohto dôvodu nemusia slúžiť iba ako ochrana vozidla, ale aj ako skladový priestor, sedenie pod prístreškom namiesto pergoly alebo pre dve autá.

Pokiaľ hľadáte ideálnu plechovú garáž, neváhajte si pozrieť ponuku na plechovekonstrukcie.sk.