Aká spodná bielizeň je pre vás najlepšia?

V nohavičkách pohodlne a sexy

Aká spodná bielizeň je pre vás najlepšia? Nech je akákoľvek, mala by pohladiť vašu postavu. To aké nohavičky nosíme, veľmi ovplyvňuje naše sebavedomie. Dôležite je, aby ste sa v nohavičkách cítili pohodlne a sexy. Nemali by sme zabúdať na fakt, že sa vyzliekáme u lekára, v posilovni a vôbec všade tam, kde sa stretávame s ľudmi. Viac sa jedná o ženy ako o mužov , ale i tie si všímajú, aké spodné prádlo máte práve oblečené.

Správna veľkosť nohavičiek

Správna veľkosť nohavičiek – to je doto najdôleitejšie – nemali by byť veľmi voľné ale ani pritesné. Pritesné nohavičky sú obzvlášť nebezepčné zo zdravotného hľadiska (predovšetkým v miestach lymfatických uzlín) Najvhodnejší materiál na výrobu nohavičiek je bavlna, ktorá sa najčastešie používa a preto sú bavlnené nohavičky najviac žiadané, ďalej satén a hodváb.

Každá z nás je iná. A to nielen postavou, ale i povahou. Každej z nás vyhovuje iné spodné prádlo – typovo, trihovo i materiálom.

V dnejšnej modernej dobe širokého výberu to nie je žiadný problém.

Klasické nohavičky

Klasické nohavičky ocenia najmä moletnejšie dámy. Taktiež aj nohavičky s vyšším strihom. Skvelé sadnu športovým postavam s pevnými stehnami. Brazilské nohavičky (vzadu majú extra vysoký strih) výborne sa hodia pre ženy so zadočkom srdiečkového typu. Boxerové nohavičky (rovný strih) podobné pánskej spodnej bielizne sú vhodné pre ženy „chlapskej postavy“. Tangá – stringy – tento typ nohavičiek si môže dovoliť žena s dokonalým zadočkom. Tangá majú v zadnej časti trojuholník, ktorý sa postupne zužuje, stringy iba pások alebo retiazku. Ďalšími typmi sú bokové nohavičky a bikiny.

Móda diktuje trendy ako je farba, vzory i strihy, ale základom je – inak vyzerať – inak sa cítiť, cítiť sa príjemne.

Nohavičky a naše zdravie

Pri výbere nohavičiek musíme dbať aby sa nezarezávali pri prechode od bruška k vnútornej strane stehien, nakoľko tieto oblasti obsahujú veľa lymfatických uzlín.

  • nohavičky s tenkou pásovou gumičkou odporúčame ženám s plochým bruškom a malými bokmi,
  • širšie boky a jemné bruško, odporúčame nohavičky so širšou pásovou gumičkou,
  • ženy s problémovými partiami bruška a bokov mali by si vyhlľadávať šortkové nohavičky so zvýšeným pásom,
  • pre vysoký komfort nosenia sa odporúčajú nohavičky zakončené jemnou krajkou. Krajka nespôsobuje zárezy,
  • pri výbere farieb voľte základné farby (biela, čierna, telová), alebo naopak pestré pastelové farby, ktoré upútajú pozornosť a opticky zakryjú prípadné nedostatky.

Viera Belušová

pracovná pozícia: marketér
firma: B-Underwear (e-shop)
odvetvie: športové spodné prádlo
web stránky: www.b-underwear.sk

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Kontrolný reťazec *