Čistá klimatizácia – bez baktérií a plesní

Nábytok - trendy 2015 - bývanie

Čistíte pravidelne svoj klimatizačný systém? Viete čo a kto sa vo vašej klíme ukrýva? Klimatizácia vie v horúcich dňoch v kancelárii, kde vzduch stojí a nepomáha ani otvorenie okna, pomôcť k pohodliu či zvýšiť pracovný výkon, ale i riadne uškodiť. Klimatizácia môže byť zdrojom infekcie, baktérií alebo rôznych plesní. Preto je o klimatizáciu nevyhnutné sa aj starať a pravidelne ju čistiť. Na čistenie klimatizácie si radšej pozvite odborníka.

Profesionálne čistiace zariadenie je moderné zariadenie, ktoré vám pomáha pri antibakteriálnom ošetrovaní akéhokoľvek klimatizačného systému a VZT zariadenia. Použitá technológia a kvalita dosiahnutá po rokoch skúseností v tejto oblasti je schopná vám poskytnúť maximálnu spokojnosť vďaka svojej účinnosti a spoľahlivosti v čase. Čistiace zariadenie využíva najnovšiu technológiu v oblasti ultrazvukového vytvárania hmly. Táto metóda je novinkou na trhu a zatiaľ je len niekoľko firiem ponúkajúcich tento druh čistenia na Slovensku. Čistiace zariadenie je elektronické ultrazvukové zariadenie, ktoré atomizuje antibakteriálnu špeciálnu čistiacu kvapalinu), aby sa rozvádzala recirkulačným systémom klimatizácie.

Výhody systému

Jedna z hlavných výhod ultrazvukového atomizačného systému je získať atomizované častice kvapaliny pri okolitej teplote. Toto bráni kondenzácii, ktorá typicky nastáva, keď sa kvapalina atomizuje svojim zohrievaním na vyššiu teplotu.

Častice kvapaliny, ktoré sú atomizované pomocou čistiaceho zariadenia, sú menšie než 5 µm a ľahko sa neusadzujú na povrchoch na ktoré narazia. Preto sa budú úplne šíriť v klimatizačnom systéme a vzt potrubí. Jedno antibakteriálne ošetrenie pomocou čistiaceho zariadenia trvá minimálne 11 minút pri 20°.

Takýto stav nemožno realizovať pomocou tradičných aerosólových plechoviek, pretože veľkosť a hmotnosť ich atomizovaných častíc povedie k rýchlemu vyzrážaniu.

 

pracovná pozícia: živnostník
firma: PM KLIMA
odvetvie: klimatizácie a vzduchotechnika
web stránky: www.pmklima.sk

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Kontrolný reťazec *