Dámske body do jesenného počasia

S príchodom jesene prichádzajú aj chladnejšie a sychravejšie dni, kedy sa musíme začať teplejšie obliekať. Pre ženy nie je nič lepšie, ako keď si na tieto dni oblečie body bielizeň.

Dámske bodyDámske body zaznamenali koncom 80. rokoch minulého storočia veľký progres v móde spodnej bielizne, v štýlu obliekania. Ide o priliehavé prádlo s dlhými alebo krátkymi rukávmi, bez nohavíc. Body obľubujú prevažné dievčatá, ženy a dámy. V posledných rokoch sa body opäť vracajú do šatníkov mnohých žien a dám pre ich spektrálne vlastností. Dajú sa nosiť ako top k súknam, nohaviciam či džínsam. Taktiež ako relaxačná bielizeň do spálne.

Ako nosiť body – s čím kombinovať?

Keďže v posledných rokoch body zažívajú svoj comeback dnešné body musia uspokojiť náročnejšie zákazníčky čo sa týka vzhľadu a využitia. Kvalitný materiál a spôsob zapínania urobia z bod pohodlnú spodnú bielizeň, ktorú si určite obľúbite.
Výborne sa hodia k nohaviciam, k šortkám, ale taktiež aj sukni. Džínsový retro štýl a body s rukávom alebo bez rukáva, zaručí že budete cool.

Rôzne typy bod

Body sú obľúbené pre svoj elegantný štýl a pohodlie. Zakúpiť ich môžete prevažne na internete. Klasické dámske body sú navrhnuté pre maximálne pohodlie, zakrývajú celý chrbát okolo nôh sú široko vykrojené. Vyrábajú sa aj vo variante tangá. Na tanec, šport, bodystyling, jogu ap. sa hodia športové body, ktoré sú jemne elastické, dobré držia na tele a zároveň ho tvarujú.

Neodhaľujte všetko, nechajte pracovať svoju predstavivosť. Body sú síce super nápad, ale nefungujú samé.

Starostlivosť o dámske body

Dámske body sa doporučuje sa prať ručne . V prípade, až sa rozhodnete prať v práčke je
nutné dodržať niekoľko pravidiel:

  • nepouživať aviváž (ničí pružnosť bielizne)
  • prať pri 30 *C vode
  • nežmýkať

Dámske body patria do kategórie spodnej bielizne. Najčastejšie sa vyrábajú z jemnej bavlny a lycry. Najdôležiejšia vlastnoť je elasticita, čiže pružnosť a hebkosť.

 

Viera Belušová

pracovná pozícia: marketér
firma: B-Underwear (e-shop)
odvetvie: športové spodné prádlo
web stránky: www.b-underwear.sk

One Reply to “Dámske body do jesenného počasia”

  1. S čím to skombinovat na plnoštíhlé ženě, aby pořád vypadal jako před pěti roky?

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Kontrolný reťazec *