Dokonalé miesto pre život

Dokonalé miesto pre život

Rozhodnutie kúpiť si dom či byt býva často v našich končinách rozhodnutím na celý život. Preto je dobré nemyslieť iba na cenu, ale i na lokalitu a ďalšie náležitosti. Ak plánujete pre seba dlhodobé bývanie, navyše v Bratislave, pouvažujte i nad bytovou novostavbou.

Niekoľko výhod novostavieb

  • Nikdy neboli obývané. Nemusíte sa prispôsobovať predchádzajúcim majiteľom. Uspokojiť sa so zariadením, ktoré tam už niekto mal a používal, nemusíte nič vyhadzovať. Vnútorný priestor si môžete zariadiť podľa vašich predstáv, požiadaviek a priorít. Samozrejme, ste limitovaní vnútorným rozčlenením priečok, ale na farbe obkladov a dlažieb sa dá zvyčajne dohodnúť s investorom. Nábytok potom môže byť čisto vo vašej réžii.
  • Na rozdiel od rodinných domov, ktoré sa väčšinou umiestňujú na periférie miest, bytové novostavby sú situované lepšie. Bližšie k centru, ale nie zasa úplne. Je to spôsobené tým, že centrá miest, Bratislavu nevynímajúc, sú už preplnené, a hlavne tým, že rozumne zmýšľajúci developer berie ohľad na každodenné potreby ich obyvateľov. Medzi inými napríklad ticho, pokoj a dostatok parkovacích miest, keďže štandardná rodina má väčšinou dve a viac áut.

Ktoráže je to tá správna lokalita?

Novostavby v Rači sú presne to, čo potrebujete na svoj plnohodnotný život. Dobrý prístup do centra mesta autom, autobusom, ale i električkou. Relatívna blízkosť diaľničného výjazdu. To ak sa práve chcete mestu vyhnúť alebo z neho vyštartovať niekam do prírody. Ak nepotrebujete tatranskú prírodu, ale stačí vám i tá bratislavská, môžete vybehnúť do viníc a kopcov Karpát nachádzajúcich sa takmer v bezprostrednej blízkosti aktuálne sa budujúcich novostavieb v Rači. Ak netúžite po tmavých lesoch a príkrych kopcoch, i pre vás sa nájde riešenie. Parčíky, dostatok zelene a detské ihriská sú pri moderných novostavbách samozrejmosťou. Na svoje si v tejto lokalite teda prídu aj rodiny s malými deťmi. Doslova cez cestu sú Zlaté piesky. Ak v letných mesiacoch zatúžite po oddychu pri vode, stačí sa len zbaliť a o chvíľu už znovu vybaľujete a užívate si.

Dokonalé miesto pre život
Dokonalé miesto pre život

Ak potrebujete nakúpiť, poruke sú supermarkety a hypermarkety. Na väčšie nákupy nie je problém vybehnúť do nákupných centier Shopping Palace, Avion či Ikea. Tovar si pohodlne priveziete priamo pred svoje obydlie disponujúce dostatočnou kapacitou parkovacích miest.

Na prvý pohľad sa môže zdať, že Bratislava je veľké, neprívetivé a večne sa ponáhľajúce mesto, ale i v ňom sa dá nájsť oáza pokoja a pohody, kde sa budete cítiť spolu s vašou rodinou slobodne, spokojne a šťastne. Novostavba v Rači môže byť práve takým miestom. Miestom, v ktorom sa oplatí žiť.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kontrolný reťazec *