ART COOL klimatizácie pre obytné budovy

Klimatizácie ART COOL od LGART COOL od LG určite skrášli váš obytný priestor. Svetovo uznávaný jemný dizajn zaujme vašu pozornosť. Okúzlia vás tiež výkonným chladením. Zaplňte Váš priestor príjemným chladivým vánkom a kvalitným dizajnom ART COOL od LG.

Nízka hladina hluku

Vnútorná jednotka má nízku prevádzkovú hladinu hluku aj v pokojovom režime a poskytje vám tak pokoj pre vašu spáleň alebo kanceláriu. Napríklad model CO9AWR spoločnosti LG má v pokojovom režime len 20dB, vonkajšie jednotky majú znížený počet vibrácií a hluku vďaka veľmi pokojnému ventilátoru a motoru.

Vymeniteľné farebné kryty

Je k dispozícii v troch farbách, ktoré sa dajú ľahko vymieňať. Moderný dizajn a veľmi kvalitná povrchová úprava podtrhnú akékoľvek vnútorné vybavenie. Invertorové jednotky LG sú tak úspornejšie a účinnejšie na prevádzku, vytvárajú menej hluku ako štandardné podobné výrobky a zachovávajú si najlepšie vlastnosti na trhu. Všetky LG invertorové jednotky majú 6 hlavných výhod, včítane špeciálnych vlastností.

Vymeniteľné fotografie

Môže sa stať, že sa vám po dlhšej dobe nebude vzhľad klimatizácie páčiť. Pomocou revolučného systému LG ART COOL s výmennými fotografiami môžete jednoduchým spôsobom zmeniť vzhľad vašej klimatizačnej jednotky podľa toho, ako chcete a kedy chcete vy sami.

ART COOL od LG s výmenou fotografií
Výmena fotografií v systéme ART COOL je jednoduchá

pracovná pozícia: živnostník
firma: PM KLIMA
odvetvie: klimatizácie a vzduchotechnika
web stránky: www.pmklima.sk

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Kontrolný reťazec *