Poschodové postele pre deti budú vždy senzáciou

detska-poschodova-postel-mojnabytok.sk_

Uložiť deti spať nie je vždy jednoduché. Všetci rodičia dobre poznajú tie ich výmysly na poslednú chvíľu, keď sa chytajú aj slamky. „Mami, som smädná.“; „Oci, chcem do postele hračku.“; „Ešte potrebujem…“, no nie a nie spať. S detskými poschodovými posteľami bude však zaspávanie oveľa zaujímavejšie.

Poschodové postele deti zabavia

S večernými naťahovačkami je koniec. Keď vaše ratolesti dostanú poschodovú posteľ, bude radosť chodiť spať. Už sa nebudú vykrúcať na nedostatok jedla ani na nadbytok telesných tekutín. Skôr sa medzi súrodencami vytvorí tajná „vojna“ o to, kto dnes bude spať hore. Obvykle vyhráva vždy ten starší. Zábavné bude, ak si postele budú chcieť striedať. Zakaždým zažijú príjemnú zmenu a naučia sa o veci deliť. Poschodové postele pre deti sú kúskom, ktorý ocení každá rodina s viacerými deťmi. Hodia sa aj do malých, aj do veľkých priestorov. Samozrejme, medzi poschodovými posteľami nájdete aj jednolôžkové, pričom priestor pod posteľou môže slúžiť na hru či ako miesto pre písací stolík.

detska-poschodova-postel-mojnabytok.sk_
detska-poschodova-postel-mojnabytok.sk

Do malých izieb sú detské poschodové postele ideálnym riešením

Pokiaľ bývate v panelákových priestoroch, nie je príliš na výber. „Čarovať“ musíte s tým, čo máte k dispozícii. Práve poschodové detské postele sú ideálnym riešením pre menšie detské izby, kde je potrebné ušetriť čo najviac miesta. Plocha na hranie predsa musí byť dostatočná, aby sa mohli deti venovať svojim svetom a rozvíjať svoju nekonečnú fantáziu. Takéto postele nie sú len pre menších, ale, samozrejme, aj pre staršie deti, všetko závisí od dizajnu alebo veľkosti postele. Obávate sa, či sú poschodové postele dostatočne stabilné? Žiaden strach, inak by sa na trh ani nedostali. Materiály aj konštrukcia vás nesklamú, už si len vybrať vhodný typ schodíkov. 

drevena-detska-poschodova-postel-mojnabytok.sk_
drevena-detska-poschodova-postel-mojnabytok.sk

Poschodové postele v zmysle praktickosti a štýlu

Posteľ nie je len kus nábytku, ale predovšetkým je to to najhlavnejšie v každej spálni. Keď si uvedomíte, že jednu tretinu života iba spíte, začnete sa úplne ináč pozerať na komfort počas noci. Dominantou každej spálne je hlavne posteľ, nuž a v detskej izbe tiež. Detské poschodové postele sú starostlivo vyrobené tak, aby si deti na nich neublížili. Používajú sa prírodné farby a laky, ktoré sú zdravotne neškodné. Hrany bývajú zaoblené, aby nedochádzalo k zraneniam. Rošty sú takisto prispôsobené detským hrám a výmyslom a ak zvolíte aj prvotriedny matrac, máte istotu, že sa vaše deti doružova vyspia. Vyberať si môžete spomedzi drevených alebo kombinovaných postelí, dokonca dnes už nie je problém kúpiť si takú poschodovú detskú posteľ, ktorej súčasťou je aj skriňa, komoda alebo písací stôl. Opatrite poschodovú posteľ baldachýnom či svetielkami, a sami budete ľutovať, že už nie ste dieťaťom.