Regály do interiéru alebo exteriéru

Regály do predajní by sa mali v prvom rade prispôsobiť charakteru vystavovaného tovaru.

Vonku to síce zatiaľ nevyzerá extra prívetivo, napriek tomu je vhodný čas myslieť na to, ako by sa dal tovar predajne prezentovať ešte efektívnejšie a zároveň efektnejšie. Regály vhodné do exteriéru lákajú svojou odolnosťou a nápaditým vzhľadom, zatiaľ čo interiérové regály ponúkajú viac možností na experimentovanie.

Ľahko prispôsobiteľné regály

Pod dobrý dojem z interiéru sa podpisuje aj nábytok predajne, pretože ten okrem perfektného vzhľadu musí aj perfektne poslúžiť a byť praktický. Regály do predajní by sa mali v prvom rade prispôsobiť charakteru vystavovaného tovaru. Tovar potrebujeme mať zavesený alebo bezpečne uschovaný za sklom či v uzamykateľných zásuvkách v predajnom pulte. Podľa štýlu predajne si ľahko zvolíte niektorý z avantgardných prevedení regálov, alebo z regálov pôsobiacich elegantne či mierne industriálne. Univerzálne typy regálov možno pripevniť k stene, ale dokážu stáť aj samostatne či dokonca poslúžia i na vystavovanie tovaru vo výklade. Bonusom je, že police, ramená či iné súčasti regálov sa dajú podľa potreby v rámci systému premiestňovať a zafixovať. Nájsť vhodný regál do predajne nemusí byť umením, pokiaľ hľadáte na správnom mieste. Dôležité je zadefinovať si charakter regálov a ich účel, aby sa napokon nestalo, že bude v predajni plno nevyužitého nábytku. Sklenené, drevené alebo kovové police a panely lákajú rozmanitosťou, vďaka čomu nie je ťažké natrafiť na vhodné farby a kombinácie.

Regály do predajní by sa mali v prvom rade prispôsobiť charakteru vystavovaného tovaru.
Regály do predajní by sa mali v prvom rade prispôsobiť charakteru vystavovaného tovaru.

Vystavujte tovar na exteriérových regáloch

Regály do predajní sa vyrábajú v rozmanitých materiálových a štýlových prevedeniach, vďaka čomu sa dá ľahko vyberať nielen do interiéru, ale takisto exteriéru predajne. Množstvo zákazníkov si nenachádza čas vstúpiť priamo do predajne, ale pokiaľ je tovar ponúkaný aj vonku, s ochotou si ho prezrú. Preto je dôležité už na prvý pohľad upútať dizajnom exteriérových regálov. Pokiaľ sa v zimnom období firma venuje napr. predaju saní, paliva, vianočných stromčekov a v lete predaju rastlín a záhradného sortimentu, treba si voliť spomedzi regálov, ktoré odolávajú vlhkosti alebo nepriazňam počasia. Výnimkou sú regály umiestnené v „stanoch“, pretože tie sú zväčša vykurované a kryté pred dažďom alebo prachom z ulice. Mnohé regálové systémy svojím vzhľadom priam harmonizujú s prírodou, no napriek tomu sa dá na nich efektne vystaviť tovar od výmyslu sveta, napríklad aj oblečenie, šperky alebo bytové doplnky. Veľkou výhodou je samostojnosť regálov, čo oceníte najmä v prípade, ak sa nedajú k ničomu uchytiť.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kontrolný reťazec *