Peugeot 3008: Spoznajte auto, na ktoré sa môžete vždy spoľahnúť

Peugeot 3008: Spoznajte auto, na ktoré sa môžete vždy spoľahnúť

Keď porovnáte Peugeot 3008 s jeho predchádzajúcou generáciou, už na prvý pohľad uvidíte obrovský posun v prevedení francúzskej automobilky. Z nenápadného MPV vozidla sa razom stalo robustné SUV s futuristickým dizajnom mocnej šelmy. Čím je tento model výnimočný, že dokázal očariť porotcov aj motoristov?

Úplne nový Peugeot 3008

Nové generácie často podstupujú iba kozmetické zmeny, ktoré odkazujú na svojho predchodcu. Keby ste vedľa seba postavili nový model 3008 a ten z predchádzajúcej generácie, mali by ste pocit, že sa pozeráte na dve úplne odlišné vozidlá. Peugeot stavil na obľúbený segment SUV a navrhol robustné auto s dynamickým a zároveň nadčasovým dizajnom, ktorému dominuje predná maska. Chladným vás nenechá ani interiér – futuristický dizajn nájdete aj tu. Veľkým plusom však je, že sedadlá vyzerajú nielen skvelo, ale sú aj pohodlné. Vďaka tomu, že nový Peugeot 3008 nemá pohon 4×4 pasažieri v zadnej časti vozidla získavajú viac priestoru a hlbší je aj batožinový priestor.

Peugeot 3008: Spoznajte auto, na ktoré sa môžete vždy spoľahnúť
Peugeot 3008: Spoznajte auto, na ktoré sa môžete vždy spoľahnúť

Užijete si komfortnú jazdu

Predtým, ako novú 3008 naštartujete, užite si originálne prevedenie stredového panelu. Okrem toho sa v interiéri môžete tešiť aj na mäkčené plasty a kompaktný volant. Zážitok z jazdy zvýšia veľké kolesá s vysokým profilom, s ktorými si pohodlie užijete aj na hrboľatých poľných cestách. Spoľahnúť sa môžete na agregáty s príjemnou spotrebou a výborným výkonom, ktoré sú zároveň šetrné k prírode. Nový Peugeot 3008 je vybavený asistenčnými systémami, ktoré sa starajú o váš komfort a bezpečie. Jedným z nich je napríklad Active City Brake, ktorá pomáha znížiť riziko zrážky. Spoľahnúť sa môžete aj na sledovanie mŕtveho uhla či jazdných pruhov.

Model 3008 je pýchou Peugeotu

Nová generácia modelu 3008 je pýchou francúzskej automobilky. Peugeot vyrobil vozidlo, v ktorom sa spája budúcnosť, pôžitok z jazdy, veľkorysý priestor a precízne technológie starajúce sa o vašu bezpečnosť a pohodlie. Hľadáte vozidlo, na ktoré sa môžete spoľahnúť v meste aj mimo neho? Auto, v ktorom si bude dostatok priestoru a zážitok z jazdy pochvaľovať každý člen vašej rodiny? Peugeot 3008 je skvelou voľbou. Chceli by ste si tento model vyskúšať na testovacej jazde? Navštívte stránku www.finalcd.sk a dohodnite si termín, ktorý vám vyhovuje najviac.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kontrolný reťazec *