Reklamujete nábytok alebo sa ho zbavujete?

preprava-ťažkých-zásielok-123kurier.sk_

Využite služby 123kuriér!

Preprava ťažkých a objemných zásielok si vyžaduje určitú prípravu. Aj vy si na ňu najradšej zavoláte kuriérsku spoločnosť, pretože je to jednoduché a výhodné? Stavte na kuriérske služby, ktoré majú bezkonkurenčné ceny a prístup, ktorý poteší každého!

Potrebujete vrátiť do obchodu objemnú zásielku alebo posielate známym nábytok, ktorý ešte využijú napríklad na chalupe? Preprava tovaru, ktorý je ťažší ako 50 kg a nespadá do balíkovej prepravy, si žiada kuriérske služby. Ak potrebujete zabezpečiť prepravu zásielok od 50 kg do 1200 kg, stavte na služby 123kuriér. Všetko, čo potrebujete urobiť, je zadať objednávku a pripraviť váš nábytok alebo iný tovar na paletu alebo polpaletu, aby sa s ňou kuriérovi, ktorý ju vyzdvihne, ľahšie manipulovalo pomocou paletového vozíka.

Preprava nábytku - 123kuriér

Objednajte si prepravu nábytku rýchlo a jednoducho!

Predávate nábytok alebo ho potrebujete vrátiť na predajňu či do e-shopu? Darovali ste objemné skrinky, ktoré vážia viac ako 50 kg alebo si chcete poslať rozmernú zásielku so zariadením zo starej adresy na novú? Žiaden problém pre 123kuriér! Spoločnosť ponúka prepravu zásielok vážiacich viac ako štandardné balíky do 50 kg aj medzi fyzickými osobami navzájom. Váži vaša zásielka viac ako sto kíl? Nevadí, 123kuriér príde po odoslaní vašej objednávky na druhý deň a vyzdvihne ju na adrese, ktorú ste uviedli v objednávke. A koľko vás takáto preprava tovaru vyjde? Cena sa odvíja od parametrov samotnej zásielky. Dôležitými aspektmi sú výška, šírka, dĺžka a hmotnosť zásielky. Práve na základe váhy a rozmerov vám bude vygenerovaná výsledná cena prepravy.

Zásielka nad 50kg - 123kuriér

Ako za prepravu zásielky zaplatíte a kedy ju príjemca obdrží?

Prepravu vašej rozmernej zásielky uhradíte ihneď po odoslaní objednávky do systému prostredníctvom platobnej brány 24pay. Úhradu môžete realizovať platobnou kartou alebo cez internetbanking. Nasledujúci pracovný deň váš balík vyzdvihne kuriér spoločnosti 123kuriér a urobí všetko preto, aby bol odovzdaný príjemcovi tak rýchlo, ako je to len možné. Ak si zadáte platbu na dobierku, kuriér spoločnosti 123kuriér pri odovzdaní tovaru preberie peniaze od príjemcu a do 10 pracovných dní od ich prevzatia vám budú poukázané na váš bankový účet, ktorý ste zadali pri vytváraní objednávky.