S letom prídu horúčavy. Zachráni vás klimatizácia!

Air Conditioner

Zdá sa vám to skoro? Určite nie. Každým rokom sa zmazáva rozdiel medzi zimou a letom. Jar ako sme ju kedysi poznali už takmer neexistuje. Z teplôt okolo 3 stupňov ideme zo dňa na deň do 20 stupňových dní. Potom to vystúpi nad tridsať a sme hotoví. Aj preto je už teraz predaj klimatizácií v plnom prúde.

Klimatizácia bola kedysi bežnou súčasťou príbytkov a kancelárií v južných štátoch. My sme ju na dovolenkách vnímali ako exotiku. Dnes je vo firme úplne bežnou vecou a dostáva sa aj do domácností. Predaj klimatizácií rastie priamo úmerne s rastom denných teplôt. Neparte sa doma a kúpte si ju tiež.

S letom prídu horú�avy. Zachráni vás klimatizácia!

S letom prídu horúčavy. Zachráni vás klimatizácia!

Klimatizácia je už bežná aj v domácnostiach

Staviame si prízemné domčeky alebo chceme bývať v podkrovných bytoch. Toto všetko sú nádherné spôsoby bývania, ktoré majú svoje čaro. V zime.

V lete sa v týchto priestoroch bez klimatizácie nepohnete. Dobrá klíma je základom každého obývaného podkrovia a prízemného domu. Neberte to ako zbytočný luxus, inak budete preklínať každý noc od mája do septembra. Nehovoriac o tom, že pre deti a starších ľudí je príjemný vzduch doma základom zdravia. Nesmie sa to s ňou však prehnať. Nemalo by na vás fúkať. Vzduch má klimatizácia iba príjemne schladiť. Počuli ste o tom, že sú v ňom z klimatizácie škodliviny? Nezmysel. Kvalitné klimatizácie sú práve naopak robené tak, aby vzduch filtrovali a zbavovali baktérií. Preto sa aj filtre musia čistiť. Zachytávajú sa na nich alergénne látky, ktoré vám časom môžu začať škodiť. Pri správnej údržbe je klíma proste pomocníkom.

Montáž klimatizácie? Tú zabezpečí firma

Ak sa bojíte údržby alebo montáže klimatizácie, vyhoďte si to z hlavy. Každý dobrý predajca takýchto zariadení je aj radcom, servisom a samozrejme klimatizáciu aj inštaluje. Už máte aj návod ako si klimatizáciu vybrať. Ak firma zabezpečuje kroky od A po Z, ste na správnej adrese. Predsa len mať doma klimatizáciu je pre nás stále novinka a tak musíme mať spoľahlivý servis, ktorý poradí aj príde zariadenie pri poruche opraviť.

Tak presvedčili sme vás, že je čas na vlastnú domácu klímu?

pracovná pozícia: špecialista
firma: MMKLIMA
odvetvie: predaj a servis klimatizácií DAIKIN
web stránky: www.mmklima.sk

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Kontrolný reťazec *