Splňte si sen o vlastnom bazéne!

Vlastný bazén hneď vedľa rodinného domu už nemusí byť toto leto len snom, ale realitou aj na vašom pozemku. I keď kompletné zaobstaranie bazénu predstavuje výraznú investíciu a zásah do rodinného rozpočtu, práve teraz sa môžete spoľahnúť na efektívne riešenie, ktoré vám zabezpečí bazén s kompletnou technológiou, a to za bezkonkurenčnú cenu na trhu. Bazénové sety Quattro splnia aj vám túžbu po dokonalom letnom oddychu vo vode priamo na vašej záhrade.

Bazénové sety QuattroBazénové sety Quattro

Nezabúdajte, že každý bazén potrebuje výbavu príslušenstva

Pri kúpe bazénov je potrebné si uvedomiť, že jeho inštalácia a komfortná prevádzka sa nezaobíde aj bez ďalších doplnkov a technológií. Nenechajte sa preto nalákať na vábivé reklamy, ktoré ponúkajú atraktívne ceny na samotné bazény, no nespomínajú, že k nim potrebujete často ešte drahšie príslušenstvo. A to technologickú šachtu, prevádzkové zariadenia ako čerpadlo, pieskovú filtráciu, UV lampu, skimmery, trysky, rozvádzače a mnohé ďalšie. Zároveň aj bazénové zastrešenie, ktoré sa postupne stáva nevyhnutným doplnkom k bazénom zvyšujúcim pohodlie pri kúpaní a údržbe vody či predlžujúcim kúpaciu sezónu. Bazénové sety Quattro od predajcu Albixon vám však ponúkajú bazény s kompletnou technológiou a zastrešením za jednu konečnú sumu, ktorá je na našom trhu jednoznačne najvýhodnejšia.

Bazénové sety Quattro
Bazénové sety Quattro

Bazénové riešenie štyri v jednom

Bazénové sety Quattro obsahujú 4 základné prvky nevyhnutné pre výstavbu, prevádzku a dokonalý zážitok pri kúpaní sa vo vlastnom bazéne. A to samonosný bazén, bazénové zastrešenie, technologickú šachtu a všetko vyššie spomenuté technické príslušenstvo. Váš vlastný set si môžete prispôsobiť vašim nárokom a očakávaniam, a to výberom jednej zo štyroch možných výbav. Kompletné bazénové sety štyri v jednom vrátane zastrešenia sú v Albixon dostupné už od 4 400 EUR s DPH.

Vybrať si môžete z dvoch základných prevedení bazénov podľa riešenia cirkulácie vody, a to skimmerový alebo prielivový bazén. Ich súčasťou je aj integrované ergonomické schodisko. Ako bazénové zastrešenie je možné do setu zvoliť zastrešenie Klasik alebo inovatívne prevedenie Casablanca Infinity v prípade najvyššej výbavy setu.

Detailný popis jednotlivých výbav bazénových setov Quattro a dopytový formulár nájdete na stránka spoločnosti Albixon, bazénového špecialistu číslo 1 na Slovensku.

pracovná pozícia: špecialista na bazény
firma: Albixon SK, s.r.o.
odvetvie: bazény
web stránky: www.albixon.sk

Nechajte príspevok

Zaradené v kategóriách: byt, dom, bývanie, relax, záhrada

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kontrolný reťazec *