Zháňate posteľ i posedenie pre viacerých? Stavte na záhradné lavice!

rohova-zostava-natur-ratanea-sk

Prichádza čas záhradných posedení, grilovačiek a oddychu na čerstvom vzduchu. K tomu, aby ste si vychutnali dokonalý relax, vám má slúžiť aj pohodlný záhradný nábytok. Aké kúsky rozhodne využijete?

Zdroj obrázka: pixabay.com

Máte v záhrade pekný, pokojný kút, v ktorom sa vám príjemne relaxuje? Ak premýšľate nad tým, aký záhradný nábytok doň umiestniť, mali by ste sa zamerať na záhradné lavice. Tiež sú ideálnym riešením, ak hľadáte posedenie pre viac osôb na balkóne, terase alebo pred domom. Záhradná lavica je maximálne praktická a ponúka vám nielen príjemné miesto na relaxáciu, jej vhodným umiestnením zvýšite aj estetickú hodnotu okolia vášho domu.

Prednosti umelého ratanu vás presvedčia, je to stávka na istotu

Je možné voliť z rôznych materiálov a prevedení, ak si však vyberiete ratan, túto voľbu neoľutujete. Umelý ratan patrí v dnešnej dobe medzi najpopulárnejší materiál. Jeho obrovskou prednosťou je bezúdržbovosť.

Záhradný nábytok z umelého ratanu oceníte nielen pre jeho jedinečný vzhľad, ale predovšetkým pre jeho skvelé vlastnosti. Vďaka špeciálnej úprave je umelý ratan odolný všetkým poveternostným vplyvom a za každého počasia si drží svoju farbu i tvar.

Záhradné lavice vám doprajú oddych i posedenie

Pre umiestnenie na terase, balkóne, či pred domom, možno odporučiť lavice a lavičky z ratanu, alebo kovu – oba tieto materiály sú veľmi odolné voči počasiu a prakticky bezúdržbové. Záleží predovšetkým na vašom estetickom cítení, ktorý materiál vyberiete. Ak lavicu umiestnite do pokojnej časti záhrady medzi zeleň, aj tam služby ratanu využijete na maximum.

Pohodlné veľkorysé lavice do exteriéru bezpochyby patria a so záhradou úžasne korešpondujú. Využijete ich na ležanie v obklopení zelene, no takisto vám môžu poslúžiť aj ako posedenie pre viacerých hostí. Ak si zadovážite tento praktický kúsok, rozhodne to bude dobrá voľba.

K záhradným laviciam je vhodné zaobstarať si aj zvyšný záhradný nábytok v rovnakom materiálovom prevedení. Sedacie súpravy z umelého ratanu, stolíky, záhradné sety, úložné boxy, ležadlá, závesné hojdacie kreslá, ratanové kvetináče i doplnky sa budú na vašej terase alebo priamo v záhrade skvelo vynímať.