V srdci Vysokých Tatier

Čo je lacné nie je dobré! Omyl. Chce to však trošku citu a dobrý ňuch a nepodľahnúť hneď každej akcii či zľave. To platí aj pri ubytovaní počas dovolenky. Ak pozeráte len na cenu, ľahko sa môžete ocitnúť razom na okraji industrialnej zóny či 4km od civilizácie. A kto už chce na dovolenke pozerať z okna na fabriku?

Ubytovanie vo Vysokých Tatrách alebo v Zadare

A teraz je to jedno, či vo Vysokých Tatrách alebo pri mori – všade platí, že v centre diania je ubytovanie nákladnejšie ako na niekde na okraji. Častokrát ale kvalita, aj drahšieho apartmánu, je žalostná a lákavá je len poloha. Nájsť kvalitný hotel či apartmánový dom v centre a k tomu za prijateľnú cenu je kumšt.

Apartmány v Starom Smokovci (Vysoké Tatry)
Apartmány v Starom Smokovci (Vysoké Tatry)

Mať všetko na dosah

Ak hľadáte ubytovanie v Tatrách tak okrem vkusného interiéru dbajte aj na výber polohy. Z apartmánov by mala byť vynikajúca dostupnosť najmä k športovým areálom, turistickým vysokohorským chodníkom, strediskám nákupu a obchodu či kúpeľom s liečivou minerálnou vodou, ktorá je v Tatrách od nepamäti vyhľadávaná. V tesnej blízkosti môžete nájsť autobusová či železničná stanicu tatranskej električky spájajúca všetky strediská Vysokých Tatier, no pozor aby nebola až príliš blízko. Ak si vyhliadnete aparmánové ubytovanie v centre Starého Smokovca, v blizkej vzdialenosti hľadajte aj koľajová lanová dráha, ktorá vedie na známe lyžiarske a turistické stredisko Hrebienok, známe prírodnou sánkarskou dráhou.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Kontrolný reťazec *