Oživte svoj interiér vďaka štýlovým dekoračným látkam!

winterhome-kožušinové-deky-a-vankúše-ambiente.sk_

Osviežte domov textilnými prvkami, ktoré vám vyčarujú neopakovateľnú atmosféru a zútulnia vašu domácnosť.

Máte pocit, že si to u vás doma rozhodne žiada zmenu? Stavte na štýlové, živé odtiene bytových dekoračných doplnkov, ktoré vás rozhodne nebudú nudiť. Čo by ste povedali na sýto fialovú a staroružová, jasne žltú, oranžovú či tyrkysovú? Máte perfektnú príležitosť na nákup alebo výrobu nových farebných obliečok na vankúše, závesy, obrusy alebo iné textilné kúsky do vašej domácnosti. Čo tak luxusný fialový záves alebo hrejivá staroružová deka? Interiér vám oživia aj ďalšie výrazné prvky v bytovom textile, a to lesklé a „plyšové“ materiály, najmä zamat a satén. Minimalizmus je stále v kurze a tieto materiály mu dodajú ten správny šmrnc. V kombinácii s kráľovskou modrou alebo ihličnanovo zelenou docielite v miestnosti dokonalú súhru akcentov. Vedľa nešliapnete ani so zlatými a striebornými doplnkami, predovšetkým dekoračnými vankúšmi alebo detailmi na závese.

winterhome-kožušinové-deky-a-vankúše-ambiente.sk_

Nechajte prehovoriť prírodu a preneste ju do obývačky

Milovníci prírody budú vo svojom živle. Stredom pozornosti je v dekoračných látkach vlna, bavlna, juta ale aj netypická morská tráva a kožušiny. Samozrejmosťou sú jednofarebné, prírodne farbené ľanové obliečky. Poobzerajte sa po vlnených dekách, ručne tkaných kobercoch a ďalších kvalitných materiáloch. Prineste si vysnívanú dovolenku priamo do vašej obývačky!

koberce-obeetee-ambiente.sk

Základné pravidlo textilných dekorov

Ak máte jednoducho zariadený interiér, pri textilných dekoráciách ako sú vankúše alebo závesy, môžete popustiť uzdu fantázie. Vybláznite sa na netradičných, extravagantných vzorovaných závesoch alebo na „chlpatých“ vankúšoch, v tomto prípade sa fantázii medze nekladú! Máte rustikálne alebo vidiecky zariadenú domácnosť? Zvoľte jednofarebné vankúše, ktoré možno farebne obmieňať podľa ročných období. S textilnými dekormi sa dá skvelo čarovať! Dotvoria akúkoľvek pohovku, v okamihu s nimi premeníte posteľ na kvetinovú záhradu, safari či stredomorskú pláž. Riaďte sa pri ich výbere nielen svojím vkusom ale aj charakterom miestnosti a docielite dokonalú harmóniu a súlad.